HDMNH6008SPSQ13
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
HDMNH6008SPSQ13
JLCPCB Part #
C42401295
Package
DFN-8L(5x6)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 108W 257pF@30V 4.136nF@30V 4V@250uA 60V 7mΩ@10V 80A 90nC@10V DFN-8L(5x6) MOSFETs ROHS