HDESD15VL2BTQ-7
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
HDESD15VL2BTQ-7
JLCPCB Part #
C22440453
Package
SOT-23
Description
-40℃~+125℃ 1 10A 15V 1uA 20V 30pF 350W@8/20us 38V Bidirectional ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS