PXP012-30QLJ-HXY
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
PXP012-30QLJ-HXY
JLCPCB Part #
C22367085
Package
DFN3x3-8L
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 1.33nF@15V 156pF@15V 15W 15mΩ@10V 2.5V@250uA 22nC@10V 30V 40A DFN3x3-8L MOSFETs ROHS