HCESD1006NC3V3B
MFR.Part #
HCESD1006NC3V3B
JLCPCB Part #
C22439852
Package
DFN1006-2L
Description
-55℃~+150℃ 1 100W@8/20us 11V 15pF 3.3V 50nA 6.5V 9A@8/20us Bidirectional ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 DFN1006-2L ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS