HCDSOT23-T24CAN-Q
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
HCDSOT23-T24CAN-Q
JLCPCB Part #
C22439728
Package
SOT-23
Description
-40℃~+125℃ 15nA 2 24V 25pF 32V 350W@8/20us 46V 5A Bidirectional ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS