HBZT52C9V17F
MFR.Part #
HBZT52C9V17F
JLCPCB Part #
C42389438
Description
-40℃~+125℃ 14.2Ω 1uA 500mW 8.65V~9.56V 9.1V Independent SOD-123 Zener Diodes ROHS