HAOT10N65
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
HAOT10N65
JLCPCB Part #
C42401279
Package
TO-220F
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.57nF 10.5pF 10A 130W 136pF 44nC@10V 4V@250uA 650V 800mΩ@10V N-Channel TO-220F MOSFETs ROHS