BSO150N03MDG-HXY
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
BSO150N03MDG-HXY
JLCPCB Part #
C22367032
Package
SOP-8
Description
-55℃~+150℃ 11.5A 15nC@10V 2 N-Channel 2.5V@250uA 22.5mΩ@4.5V 3.2W 30V 633pF@15V 99pF@15V N-Channel SOP-8 MOSFETs ROHS