FGH50T65SQD-F155-HXY
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
FGH50T65SQD-F155-HXY
JLCPCB Part #
C49003308
Description
-40℃~+175℃ 1.35mJ 1.916nF 110ns 139pF 13pF 17ns 2.1V@50A,15V 200A 250W 3.2V@250uA 510uJ 56ns 650V 71nC@15V 80A TO-247 IGBT Transistors / Modules ROHS