DMTH10H009SPSW-13-HXY
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
DMTH10H009SPSW-13-HXY
JLCPCB Part #
C53262925
Package
DFN-8L(5x6)
Description
1 N-channel 1.6V 100V 2.046nF 25pF 39.4nC 7.3mΩ@10V 865pF 97W N-Channel ±20V DFN-8L(5x6) MOSFETs ROHS