DMTH10H009LPS-13-HXY
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
DMTH10H009LPS-13-HXY
JLCPCB Part #
C53262910
Package
DFN-8L(5x6)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.6V 100V 2.04pF 2.944nF 39.4nC 6.4mΩ@10V 736pF 97W N-Channel ±20V DFN-8L(5x6) MOSFETs ROHS