HIDH20G120C5
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
HIDH20G120C5
JLCPCB Part #
C42389223
Package
TO-220H-2L
Description
-55℃~+175℃ 1.2kV 1.8V@20A 130A 200uA@1200V 54.5A TO-220H-2L SiC Diodes ROHS