DMT3003LFG-7-HXY
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
DMT3003LFG-7-HXY
JLCPCB Part #
C53263029
Package
DFN-8L(3x3)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.6V 2.5mΩ@10V 3.499nF 30V 31.7W 430pF 499pF 69nC N-Channel ±20V DFN-8L(3x3) MOSFETs ROHS