BT134-800E
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
BT134-800E
JLCPCB Part #
C50313825
Package
TO-252-2L
Description
-40℃~+125℃ 10mA 20A 2V 30mA 4A 500mW 800V TO-252-2L Thyristors (SCR)/Modules ROHS