AQHV15-01ETG-C-HXY
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
AQHV15-01ETG-C-HXY
JLCPCB Part #
C42416218
Package
DFN1006-2L
Description
1 13pF 15V 16.5V 1uA 250W 35V 7A Bidirectional ESD IEC 61000-4-2 DFN1006-2L ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS