2CLGA10KV-500mA
MFR.Part #
2CLGA10KV-500mA
JLCPCB Part #
C601498
Package
DO-722
Description
10kV 11V@500mA 2uA@10kV 500mA DO-722 Diodes - General Purpose ROHS