2CLG12KV-350mA
Extended
Manufacturer
HVDIODE
MFR.Part #
2CLG12KV-350mA
JLCPCB Part #
C601420
Package
DO-415
Description
12kV 13V@350mA 2uA@12kV 350mA DO-415 Diodes - General Purpose ROHS