2CLG20KV-350mA
MFR.Part #
2CLG20KV-350mA
JLCPCB Part #
C601423
Package
DO-415
Description
-50℃~+175℃ 1 Independent 20kV 24V@350mA 2uA@20kV 350mA DO-415 Diodes - General Purpose ROHS