2CLGA50KV-200mA
MFR.Part #
2CLGA50KV-200mA
JLCPCB Part #
C601389
Package
DO-880
Description
200mA 2uA@50kV 50kV 58V@200mA DO-880 Diodes - General Purpose ROHS