2CLB15KV-200mA
Extended
Manufacturer
HVDIODE
MFR.Part #
2CLB15KV-200mA
JLCPCB Part #
C601361
Package
DO-722
Description
15kV 16V@200mA 200mA 2uA@15kV DO-722 Diodes - General Purpose ROHS