2CLB10KV-500mA
Extended
Manufacturer
HVDIODE
MFR.Part #
2CLB10KV-500mA
JLCPCB Part #
C601478
Package
DO-722
Description
10kV 11V@500mA 2uA@10kV 500mA DO-722 Diodes - General Purpose ROHS