MBR30100CS
Extended
Manufacturer
HUXN
MFR.Part #
MBR30100CS
JLCPCB Part #
C49435623
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 100V 175A 30A 50uA@100V 950mV@15A TO-252 Schottky Diodes ROHS