HYG180N10LS1B
Extended
Manufacturer
HUAYI
MFR.Part #
HYG180N10LS1B
JLCPCB Part #
C5121312
Package
TO-263-2L
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.606nF 100V 16.5mΩ@10V 22.8pF 24.6nC@80V 3V 50A 93.7W TO-263-2L MOSFETs ROHS