HSU60P02
MFR.Part #
HSU60P02
JLCPCB Part #
C845610
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 20V 4.6nF 431pF 44nC@4.5V 509pF 60A 650mV 70W 8.5mΩ@4.5V P-Channel TO-252 MOSFETs ROHS