HSU60N02
Extended
Manufacturer
HUASHUO
MFR.Part #
HSU60N02
JLCPCB Part #
C508790
Package
TO-252-2
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 2.2nF 20V 270pF 4mΩ@4.5V 500mV 60A 60W 83nC@4.5V TO-252-2 MOSFETs ROHS