HSH047P06
Extended
Manufacturer
HUASHUO
MFR.Part #
HSH047P06
JLCPCB Part #
C2909634
Package
TO-263
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 1.701nF 150A 17.9nF 183W 2.5V 280nC@10V 4.7mΩ@10V 60V 680pF P-Channel TO-263 MOSFETs ROHS