HSP18N20
Extended
Manufacturer
HUASHUO
MFR.Part #
HSP18N20
JLCPCB Part #
C508807
Package
TO-220
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 170mΩ@10V 18A 2.047nF 2.5V 200V 45nC@10V 70pF 83W TO-220 MOSFETs ROHS