HSBA3004
Extended
Manufacturer
HUASHUO
MFR.Part #
HSBA3004
JLCPCB Part #
C2828500
Package
PRPAK5x6-8L
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.844nF 17.6nC@4.5V 183pF 2.5V 228pF 30V 46W 58A 8.5mΩ@10V N-Channel PRPAK5x6-8L MOSFETs ROHS