HRH10N70ANF
Extended
Manufacturer
HRmicro
MFR.Part #
HRH10N70ANF
JLCPCB Part #
C48392465
Package
TO-220F
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.3pF 1.983nF 10A 34nC@10V 58W 5V@250uA 700V 85pF 900mΩ@10V N-Channel TO-220F MOSFETs ROHS