DD65N10ANFT
Extended
Manufacturer
HRmicro
MFR.Part #
DD65N10ANFT
JLCPCB Part #
C48392459
Package
TO-220F
Description
10A 1Ω@10V 33.4nC@10V 48W 5V 650V N-Channel TO-220F MOSFETs ROHS