A7921WR-05P
MFR.Part #
A7921WR-05P
JLCPCB Part #
C476950
Package
Push-Pull,P=7.92mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x5P 250V 35.64mm 5 5P 7.92mm 7A 8.75mm 9.5mm Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-0 White 弯插,P=7.92mm Wire To Board Connector ROHS