A1253WVA-S-12PNLBG1G00L
Extended
Manufacturer
HR(Joint Tech Elec)
MFR.Part #
A1253WVA-S-12PNLBG1G00L
JLCPCB Part #
C465265
Package
SMD,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 12 12P 150V 1A 1x12P 2.6mm 5.7mm Black Brass Gold PA6T Surface Mount,Vertical UL94V-0 SMD,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS