A5081WVB-04P
MFR.Part #
A5081WVB-04P
JLCPCB Part #
C476934
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x4P 250V 4 4P 5.08mm 6.4mm 7A PA66 Through Hole UL94V-2 插件,P=5.08mm Wire To Board Connector ROHS