A3961WV-09P
MFR.Part #
A3961WV-09P
JLCPCB Part #
C364645
Package
Plugin,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x9P 250V 3.96mm 35.64mm 7A 8.75mm 9 9.5mm 9P Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-0 White 插件,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS