A3961WV-07P
MFR.Part #
A3961WV-07P
JLCPCB Part #
C364643
Package
Plugin,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x7P 250V 3.96mm 7 7A 7P 8.75mm 9.5mm Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-0 White 插件,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS