A3961WV-03P
MFR.Part #
A3961WV-03P
JLCPCB Part #
C364639
Package
Plugin,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 11.8mm 1x3P 250V 3 3.96mm 3P 7A 8.75mm 9.5mm Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-0 White 插件,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS