A3961WV-02P
MFR.Part #
A3961WV-02P
JLCPCB Part #
C364638
Package
Plugin,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x2P 2 250V 2P 3.96mm 7A Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-0 White 插件,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS