A3961WR-08P
MFR.Part #
A3961WR-08P
JLCPCB Part #
C364635
Package
Push-Pull,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x8P 250V 3.96mm 7A 8 8.75mm 8P 9.5mm Brass Right Angle 弯插,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS