A3961WR-06P
MFR.Part #
A3961WR-06P
JLCPCB Part #
C364634
Package
Push-Pull,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x6P 250V 3.96mm 4.8mm 6 6P 7A 9.5mm Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-0 White 弯插,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS