A3961WR-05P
MFR.Part #
A3961WR-05P
JLCPCB Part #
C364633
Package
Push-Pull,P=3.96mm
Description
1 1x5P 250V 3.96mm 5 5P 7A 8.75mm 9.5mm Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-0 White 弯插,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS