A3961WR-04P
MFR.Part #
A3961WR-04P
JLCPCB Part #
C364632
Package
Push-Pull,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 14.9mm 15.84mm 1x4P 250V 3.96mm 4 4P 7A 8.75mm Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-0 White 弯插,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS