A1250WV-16P
MFR.Part #
A1250WV-16P
JLCPCB Part #
C267512
Package
Plugin,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 16 16P 1A 1x16P 3.2mm 4.7mm Phosphor bronze Through Hole 插件,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS