A3961WR-02P
Extended
Manufacturer
HR(Joint Tech Elec)
MFR.Part #
A3961WR-02P
JLCPCB Part #
C364630
Package
Push-Pull,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x2P 2 250V 2P 3.96mm 7A 8.75mm 9.5mm Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-0 White 弯插,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS