A2506WV-12P
MFR.Part #
A2506WV-12P
JLCPCB Part #
C476907
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 12 12P 1x12P 2.5mm 250V 3A 4.9mm 5.9mm Brass Through Hole 插件,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS