A2506WR-05P
MFR.Part #
A2506WR-05P
JLCPCB Part #
C382525
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x5P 2.5mm 250V 3A 4.9mm 5 5P 6.45mm Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-0 弯插,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS