A2503WR-05P
Extended
Manufacturer
HR(Joint Tech Elec)
MFR.Part #
A2503WR-05P
JLCPCB Part #
C476937
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x5P 2.5mm 250V 3A 4.5mm 5 5P 8.8mm PA66 Right Angle UL94V-2 弯插,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS