A2500WV-04P
MFR.Part #
A2500WV-04P
JLCPCB Part #
C476990
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x4P 2.5mm 3A 4 4P 500V 6mm 7.1mm PA66 Through Hole UL94V-0 插件,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS