A2502WV-10PN0WT1NK0G
MFR.Part #
A2502WV-10PN0WT1NK0G
JLCPCB Part #
C476971
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 10 10P 1x10P 2.5mm 250V 27.5mm 3.8mm 3A 6mm Brass Glass-Fiber Reinforced PA66 Through Hole Tin UL94V-0 插件,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS