A1252WR-03P
MFR.Part #
A1252WR-03P
JLCPCB Part #
C334461
Package
Push-Pull,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 150V 1A 1x3P 3 3.6mm 3P Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-0 弯插,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS