A1250WV-09P
Extended
Manufacturer
HR(Joint Tech Elec)
MFR.Part #
A1250WV-09P
JLCPCB Part #
C267505
Package
Plugin,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 13mm 1A 1x9P 3.2mm 4.7mm 500V 9 9P LCP Phosphor bronze Through Hole Tin UL94V-0 插件,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS